Prenosna Mobilna Baterija - Remax Lipmax RPL-12 - 2400 MAh - Red

Заштеди 240.00 ден.

Цена:
Намалена цена350.00 ден. Регуларна цена590.00 ден.

Опис

Преносна Мобилна Батерија - Remax Lipmax RPL-12 - 2400 MAh
  • Стандарди:
    • Safety Charging
  • Бренд: Remax
  • Напон: 5V
  • Јачина: 1A
  • Тип на приклучок: 1 x USB A - Out, Micro - In
  • Тип на кабел: Micro USB
  • Компатибилен со повеќе типови на смарт уреди и телефони

Препорачано

Ваши прегледи