Prenosna Mobilna Baterija - Remax Magsafe Compatible - Wireless Charging - 10000mAh


Боја: White
Цена:
Намалена цена1,990.00 ден.

Опис

Преносна Мобилна батерија - Remax Bole RPP-521 - 20000mAh - 20W

 • Бренд : Remax
 • Тип на приклучок: 1 x USB (output), Type-C (input and output)
 • Јачина : 22.5W Max
 • Капацитет: 10 000 mAh

  Стандарди:
 • Standard Charging
 • Fast Charging
 • Quick Charge 3.0
 • Power Delivery 20W Max

  Компатибилност:
 • Со сите смартфони и смарт уреди (Андроид и iPhone) и уредите кои користат Magsafe полнење

Препорачано

Ваши прегледи