Prenosna Mobilna Baterija - Remax - Fast Charging - 10000mAh - Black


Цена:
Намалена цена990.00 ден.

Опис

Преносна Мобилна Батерија - Брзо Полнење - 10000mAh - Црн
  • Стандарди:
    • Multiple protecion, safe and reliable 
    • Fast Charging
  • Бренд: Remax
  • 37Wh Power Bank
  • Јачина: 2.1A
  • Тип на приклучок: 2 x USB A - Out, Micro - In, Type-C - In
  • Компатибилен со повеќе типови на смарт уреди и телефони

Препорачано

Ваши прегледи