Prenosna Mobilna Baterija - Obenim - P208 - 8000mAh - Black


Цена:
Намалена цена890.00 ден.

Опис

  • Стандарди:
    • Safety Charging
  • Бренд: Proda
  • Напон: 5V
  • Јачина: 1A
  • Тип на приклучок: 1 x USB A - Out, Micro - In
  • Тип на кабел: Micro USB
  • Компатибилен со повеќе типови на смарт уреди и телефони

Препорачано

Ваши прегледи