Polnac za vo Avtomobil - Xiaomi Yi Quick Charger 30W - Black

Заштеди 200.00 ден.

Цена:
Намалена цена390.00 ден. Регуларна цена590.00 ден.

Опис

Полнач за во автомобил - Xiaomi Yi Quick Charger 30W - Black

  • Бренд : Xiaomi
  • Полнење : USB 1 - 5V 2A; USB 2 - 5V 3A, 9V 2A, 12V 1.5A
  • Јачина : 30W

    Стандарди:
  • Fast Charge
  • Quick Charge 3.0

  • Компатибилност:
  • Со сите смартфони и смарт уреди (Андроид и iPhone)

Препорачано

Ваши прегледи