Polnac za vo Avtomobil - Xiaomi Mi 37W Dual-Port - Black


Цена:
Намалена цена790.00 ден.

Опис

Полнач за во автомобил - Mi 37W Dual-Port - Black

 • Бренд : Xiaomi
 • Полнење : USB 1 - 5V 2A; USB 2 - 5V 3A, 9V 2A, 12V 2.25A, 20V 1.35A
 • Јачина : 37W

  Стандарди:
 • Fast Charge
 • Quick Charge 3.0
 • PD

  Компатибилност
 • Со сите смартфони и смарт уреди (Андроид и iPhone)

Препорачано

Ваши прегледи