Polnac za Tablet - Galaxy S

Заштедете 600.00 ден.

Цена:
Акциска цена590.00 ден. Стандардна цена1,190.00 ден.

Опис

  • Napon : 5V
  • Jacina : 2 A
  • Android
  • Tip na priklucok : 1 x USB A
  • Kompatibilen so Samsung Galaxy Tab 

Наши препораки

Ваши прегледи