Gejmerska Podloga za Gluvce - Fantech MP25

Заштеди 200.00 ден.

Цена:
Намалена цена190.00 ден. Регуларна цена390.00 ден.

Опис

Гејмерска подлога за глувче

Текстурата со висока густина на падот ја зголемува удобноста и гарантира непречено стабилно движење. 
Анти-лизгачка гумена подлога
Димензии: 250х210х2мм

Препорачано

Ваши прегледи