Pameten Casovnik za Deca - Children Smart Watch G5W - Pink

Заштеди 400.00 ден.

Цена:
Намалена цена1,790.00 ден. Регуларна цена2,190.00 ден.

Опис

Паметен часовник за деца - Children Smart Watch G5W - Pink
  
Главни Карактеристики:
 • Екран на допир
 • Опција за следење преку апликација
 • Вградена Камера
 • Именик со неколку броја по избор на родителот
 • Мерач за чекори
 • Аларм
 • Вграден GPS Tracker
 • Димензии: 53.3*42.3*14.5mm

* за следење е потребна валидна СИМ картичка со интернет од мобилен оператор

  Препорачано

  Ваши прегледи