Pameten Casovnik - Smart Watch - Xiaomi Kieslect Lady L11


Цена:
Намалена цена3,890.00 ден.

Опис

Паметен часовник - Smart Watch - Xiaomi Kieslect Lady L11
Главни карактеристики:
 • Работи со андроид и ајфон
 • Сензор за мерење:
  - Отчукување на срце
  - Мерење на кислород во крвта
  - Поминати чекори
  - Следење на квалитет на спиење
  - Следење на менструален циклус
 • Контрола на музика
 • Известувања за пораки и нотификации
 • Аларм
 • Контрола на камера
 • Брзо полнење

Спецификации:

 • Димензии: 46.9x40.5x11.4mm
 • Bluetooth конекција
 • Литиумска батерија со капацитет од 180mAh

Препорачано

Ваши прегледи