Pameten Casovnik - Smart Watch - MeanIT M5+ (With SIM)


Цена:
Намалена цена1,190.00 ден.

Опис

Паметен часовник - Smart Watch - MeanIT M5+
Главни карактеристики:
 • Работи со андроид и ајфон
 • Поддржува СИМ картичка од сите оператори
 • Повици и СМС
 • Сензор за мерење:
  - Поминати чекори
  - Мерење на потрошени калории
  - Следење на квалитет на спиење
 • Контрола на музика
 • Известувања за пораки и нотификации
 • Аларм
 • Контрола на камера
 • Anti-lost функција

Спецификации:

 • 1.3 инчи екран на допир
 • Bluetooth конекција
 • Литиумска батерија со капацитет од 280mAh

Препорачано

Ваши прегледи