Pameten Casovnik - Smart Watch - MeanIT M20 TERMO


Цена:
Намалена цена2,190.00 ден.

Опис

Паметен часовник - Smart Watch - MeanIT M20 TERMO
Главни карактеристики:
 • Работи со андроид и ајфон
 • Сензор за мерење:
  - Отчукување на срце
  - Телесна температура
  - Поминати чекори
  - Следење на квалитет на спиење
 • Контрола на музика
 • Известувања за пораки и нотификации
 • Аларм
 • Контрола на камера
 • Брзо полнење
 • Anti-lost функција

Спецификации:

 • 1.3 инчи екран на допир
 • Bluetooth конекција
 • Литиумска батерија со траење до 7 дена активен и 15 дена на мирување.

Препорачано

Ваши прегледи