Pameten Casovnik - Smart Watch - Haylou GST Lite - Black


Цена:
Намалена цена2,490.00 ден.

Опис

Паметен часовник - Smart Watch - Haylou GST Lite
Главни карактеристики:
 • Работи со андроид и ајфон
 • Сензор за мерење:
  - Отчукување на срце
  - Поминати чекори
  - Следење на квалитет на спиење
  - Кислород во крвта
 • Контрола на музика
 • Известувања за пораки и нотификации
 • Аларм
 • Контрола на камера
 • Брзо полнење
 • Следење на циклус за жени
 • Водоотпорен IP68

Спецификации:

 • 1.69 инчи екран на допир
 • Bluetooth конекција
 • Литиумска батерија
 • Тежина: 39g

Препорачано

Ваши прегледи