Pameten Casovnik - Smart Watch - FitPro Ultra T13

Заштеди 500.00 ден.

Color: Black
Цена:
Намалена цена790.00 ден. Регуларна цена1,290.00 ден.

Опис

Паметен часовник - FitPro T13


Главни карактеристики:
 • Лесно поврзување на вашите уреди со HryFine апликација достапна за Андроид и iOS
 • Голем 1.7 инчен дисплеј со одлична резолуција
 • Сензор за мерење:
  - Отчукување на срце
  - Поминати чекори
  - Следење на квалитет на спиење
  - Барометар
 • Вграден звучник и микрофон за повици
 • Контрола на музика
 • Известувања за пораки и нотификации
 • Аларм
 • Контрола на камера
 • Брзо полнење
 • Променливи стандардни ременчиња
 • Над 20 опции за следење на вежби

Спецификации:

 • 1.7 инчи екран на допир
 • Bluetooth V5.0 конекција
 • Литиумска батерија
 • Тежина: 30g

Препорачано

Ваши прегледи