Nokia - 106 - Dark Grey

Заштеди 400.00 ден.

Цена:
Намалена цена1,890.00 ден. Регуларна цена2,290.00 ден.

Опис

Мобилен Телефон - Nokia - 106

  • Отклучен на сите оператори
  • Опција за две сим картички
  • Именик до 2000 броја
  • Батерија во мирување до 14 дена
  • Димензии: 111.2 x 49.5 x 14.4 mm
  • Стандарден Micro USB полнач вклучен во пакетот

Препорачано

Ваши прегледи