Mini Bezzicna Tastatura za Smart TV / PC - SBOX BT-05B - Bluetooth

Заштеди 100.00 ден.

Цена:
Намалена цена890.00 ден. Регуларна цена990.00 ден.

Опис

Мини Бежична тастатура за Смарт ТВ / Компјутер 
  • Верзија на Bluetooth 3.0 (компатибилна со сите понови Bluetooth верзии)
  • 78 копчиња - 13 мултимедија копчиња
  • Димензии: 284 x 120 х 21 мм
  • Користи 2 х ААА батерии (батериите не се вклучени)

Препорачано

Ваши прегледи