Mini Bezzicna Tastatura za Smart TV / PC - AOC KB701 - Bluetooth

Заштеди 200.00 ден.

Цена:
Намалена цена1,790.00 ден. Регуларна цена1,990.00 ден.

Опис

Мини Бежична тастатура за Смарт ТВ / Компјутер 
  • Верзија на Bluetooth 3.0 (компатибилна со сите понови Bluetooth верзии)
  • Вграден држач за таблет, телефон и други уреди
  • Тип на копчиња - Scissor Switch
  • Два канали за поврзување на уреди
  • Вградена литиумска батерија на полнење
  • Димензии: 287.9 x 159.8 х 15 мм

Препорачано

Ваши прегледи