Maska za Telefon - Samsung Galaxy S22 - Original Smart Clear View Cover - Black


Цена:
Намалена цена1,390.00 ден.

Опис

Заштитна маска за телефон - Samsung Galaxy S22 - Оргинална смарт футрола - Црна боја

Главни карактеристики:

  • Приказ на време и батерија на горниот дел
  • Преглед и одговорање на повици без да ја отворате футролата
  • Менување на песна без да се отвори футролата

Компатибилни модели:

  • Samsung Galaxy S22

Препорачано

Ваши прегледи