Sportski Pameten casovnik - M3 My Life

Заштеди 100.00 ден.

Цена:
Намалена цена790.00 ден. Регуларна цена890.00 ден.

Опис

Паметен часовник/гривна.

-Модерен минимален изглед

-Мерење на притисок, чекори, отчукувања на срцева работа, повици, пораки и др.


Препорачано

Ваши прегледи