Kruzna Led Svetilka (Lamba za ubavina) - Ring Light za na biro

Заштеди 500.00 ден.

Цена:
Намалена цена890.00 ден. Регуларна цена1,390.00 ден.

Опис

Kruzna Led Svetilka (Lamba za ubavina) - Ring Light za na biro

- Oddelno podesuvanje na visina, agol, dalecina na svetloto i na telefonot

- Pogodna za Android i iOS (iPhone)

- Pogodna za slikanje, snimanje, sminkanje, crtanje, kancelariska rabota

- Visoko kvalitetna izrabotka

- Inovativen dizajn

- 3 ninajsni na bela svetlina

- Kontrola na intenzitet na svetlina

- USB prikluvok za napojuvanje

Кружна лед светилка (Ламба за убавина) - Светло за на биро

- Одделно подесување на висина, агол, далечина на светлото и на телефонот.

- Погодна за Андроид и iOS (Ајфон)

- Погодна за сликање, снимање, шминкање, цртање, канцелариска работа

- Високо квалитетна изработка

- Иновативен дизајн

- 3 нијански на бела светлика

- Контрола на интензитет на светлина

- УСБ приклучок за напојување

Препорачано

Ваши прегледи