Wireless Kontroler Joystick - Double Shock Playstation 4 - Camo Blue

Заштеди 500.00 ден.

Цена:
Намалена цена1,790.00 ден. Регуларна цена2,290.00 ден.

Опис

Безжичен контролер (џојстик) за конзола - PS4

  • Вградена литиумска батерија
  • Лесно поврзување со ПС4 конзола
  • Можност за поврзување со компјутер преку Bluetooth
  • Можност за поврзување со Андорид уреди преку Bluetooth

*во пакетот е вклучен кабел за полнење

    Препорачано

    Ваши прегледи