Prenosna Mobilna Baterija - Konfulon Q11 - 10000mAh


Боја: Black
Цена:
Намалена цена1,490.00 ден.

Опис

 • Стандарди:
  • Safety Charging
  • Fast Charge
  • Qualcomm Quick Charge 3.0
  • PD 18W

 • Бренд: Konfulon
 • Напон: 5V, 9V, 12V
 • Јачина: 3A
 • Тип на приклучок: 2 x USB A - Out, Micro - In, Type-C - In and Out
 • Тип на кабел: Micro USB
 • Компатибилен со повеќе типови на смарт уреди и телефони

Препорачано

Ваши прегледи