Prenosna Mobilna Baterija - Konfulon H8 - 10000mAh


Цена:
Намалена цена1,590.00 ден.

Опис

 • Стандарди:
  • Safety Charging
  • Fast Charge

 • Бренд: Konfulon
 • Напон: 5V
 • Јачина: 2.1A
 • Тип на приклучок: 2 x USB A - Out, Micro - In
 • Тип на кабел: Micro USB
 • Компатибилен со повеќе типови на смарт уреди и телефони

Препорачано

Ваши прегледи