Karaoke podvizen Bluetooth zvucnik - WB - 15 - Black

Заштеди 1,200.00 ден.

Цена:
Намалена цена5,490.00 ден. Регуларна цена6,690.00 ден.

Опис

Најгласниот подвижен караоке блутут звучник

- преносен караоке звучник 15 инчи

- тркалца и рачка за полесен пренос

- ЛЕД светло во сите бои

- микрофон

- далечински управувач

- блутут конекција

- УСБ конекција

- Микро СД конекција

- AUX конекција

- контрола на звук

- дополнителен микрофонски / гитарски приклучок

- дополнителен приклучок за батерија за долготрајна употреба

- микро УСБ конекција (за полнење)

- контрола за музички плеер

- 5000W звучна моќ

 

Препорачано

Ваши прегледи