Karaoke podvizen Bluetooth zvucnik - ND - W12 - Black

Заштеди 600.00 ден.

Цена:
Намалена цена4,690.00 ден. Регуларна цена5,290.00 ден.

Опис

Најгласниот подвижен караоке блутут звучник

- преносен караоке звучник 12 инчи

- тркалца и рачка за полесен пренос

- ЛЕД светло во сите бои

- микрофон

- далечински управувач

- блутут конекција

- УСБ конекција

- Микро СД конекција

- AUX конекција

- контрола на звук

- дополнителен микрофонски / гитарски приклучок

- микро УСБ конекција (за полнење)

- контрола за музички плеер

- 3500W звучна моќ

 

Препорачано

Ваши прегледи