Karaoke DJ Bluetooth zvucnik - KTS-1048 BIG SOUND - Blue

Заштеди 1,900.00 ден.

Цена:
Намалена цена1,790.00 ден. Регуларна цена3,690.00 ден.

Опис

 Karaoke blutut zvucnik KTS-1048 BIG SOUND - Blue

- prenosen karaoke zvucnik 2 po 4 inchi

-LED svetlo vo site boi

- dalecinski upravuvac

- blutut konekcija

- USB konekcija

- Mikro SD konekcija

- AUX konekcija

- kontrola na zvuk

- mikro USB konekcija (za polnenje)

 

Караоке блутут звучник KTS-1048 BIG SOUND - Син

- преносен караоке звучник 2 по 4 инчи

- ЛЕД светло во сите бои

- далечински управувач

- блутут конекција

- УСБ конекција

- Микро СД конекција

- AUX конекција

- контрола на звук

- микро УСБ конекција (за полнење)

- контрола за музички плеер


Препорачано

Ваши прегледи