Karaoke Bluetooth zvucnik - KTS-1149 BIG SOUND - Black

Заштеди 1,800.00 ден.

Цена:
Намалена цена1,890.00 ден. Регуларна цена3,690.00 ден.

Опис

 Karaoke blutut zvucnik

- prenosen karaoke zvucnik 8 inchi so remen

-LED svetlo vo site boi

- mikrofon

- dalecinski upravuvac

- blutut konekcija

- USB konekcija

- Mikro SD konekcija

- AUX konekcija

- kontrola na zvuk

- mikro USB konekcija (za polnenje)

- 20 W bateriska mok

 

Караоке блутут звучник

- преносен караоке звучник 8 инчи со ремен

- ЛЕД светло во сите бои

- микрофон

- далечински управувач

- блутут конекција

- УСБ конекција

- Микро СД конекција

- AUX конекција

- контрола на звук

- микро УСБ конекција (за полнење)

- контрола за музички плеер

- 20W батериска моќ

 

Препорачано

Ваши прегледи