Karaoke Bluetooth Zvucnik so Mikrofon - TWS - NB-1


Цена:
Намалена цена1,790.00 ден.

Опис

 

 

Караоке блутут звучник - TWS - NB-1

- Димензии: 235x200x365mm

- преносен караоке звучник 8 инчи

- ЛЕД светло во сите бои

- далечински управувач

- блутут конекција

- УСБ конекција

- Микро СД конекција

- AUX конекција

- контрола на звук

- микро УСБ конекција (за полнење)

- контрола за музички плеер

- микрофон 


Препорачано

Ваши прегледи