Kabel za Telefon - Type C vo Lightning - iConn - Pink


Цена:
Намалена цена590.00 ден.

Опис

Кабел за телефон - iConn - Розев

  • Должина на кабел: 1 метар
  • Тип на приклучок: Тип Ц во Лајтнинг (Apple, iPhone).
  • Компатибилен со сите модели на iPhone

Препорачано

Ваши прегледи