Kabel za telefon lightning - Hoco X20 - Black

Заштеди 30.00 ден.

Цена:
Намалена цена120.00 ден. Регуларна цена150.00 ден.

Опис

Kабел за телефон 3A, со приклучок УСБ во Лајтнинг (Apple, Iphone).

Препорачано

Ваши прегледи