Kabel za telefon Type-C - Golf GC-64T

Заштеди 30.00 ден.

Цена:
Намалена цена220.00 ден. Регуларна цена250.00 ден.

Опис

Kабел за телефон 3A, со приклучок УСБ во Тип Ц

Препорачано

Ваши прегледи