Kabel za telefon - Type-C vo Lightning - BLI

Заштеди 300.00 ден.

Цена:
Намалена цена690.00 ден. Регуларна цена990.00 ден.

Опис

Кабел за телефон со приклучок Тип Ц во Лајтнинг (Apple, iPhone).

Препорачано

Ваши прегледи