Kabel za Telefon - Baseus Yaven - Micro - White


Цена:
Намалена цена250.00 ден.

Опис

Кабел за полнење на телефон - Baseus Yaven - Микро УСБ

  • Бренд: Baseus
  • Тип на приклучок: USB A во Micro USB
  • Максимална јачина: 2.1A
  • Должина: 1m

Препорачано

Ваши прегледи