Kabel za Pameten Casovnik - Xiaomi Mi Band 5 / 6 / 7


Цена:
Намалена цена290.00 ден.

Опис

Кабел за полнење на Xiaomi Mi Smart Band

Компатибилни модели:

  • Xiaomi Mi Band 5
  • Xiaomi Mi Band 6
  • Xiaomi Mi Band 7

Должина: 45cm

Препорачано

Ваши прегледи