Joystick kontroler za telefon - W11+

Заштедете 400.00 ден.

Цена:
Акциска цена490.00 ден. Стандардна цена890.00 ден.

Опис

Joystick kontroler za telefon - W11+

- Precizni stipki za originalno gejmersko iskustvo

- Pogoden za Pubg i mnogu drugi igri

- Inovativen dizjan

- Prefinet kvalitet

Џојстик контролер за телефон - W11+

- Прецизни штипки за оригинално гејмерско искуство

- Погоден за Pubg и многу други игри

- Иновативен дизајн

- Префинет квалитет

Наши препораки

Ваши прегледи