Gluvce za kompjuter - HP Wired Mouse 1000 - Black


Цена:
Намалена цена490.00 ден.

Опис

Жичено глувче за компјутер со УСБ приклучок.
Минималистички изглед, се вклопува во секаков амбиент и простор.

Препорачано

Ваши прегледи