Gejmersko Gluvce - Xtrike Me GM-310


Цена:
Намалена цена690.00 ден.

Опис

Гејмерско Глувче - Xtrike Me ГМ-310

Карактеристики:

  • Сензор: Оптички
  • DPI: 800/1600/2400/3200/4800/6400
  • Копчиња: 7
  • Век на копчиња: 5 Милиони Кликови
  • Осветлување: RGB
  • Интерфејс: USB 2.0
  • Должина на кабел: 1.6m
  • OS Поддршка: Windows XP или понов

Препорачано

Ваши прегледи