Gejmersko Gluvce - Scorpion M399


Цена:
Намалена цена890.00 ден.

Опис

Гејмерско Глувче - Scorpion M399

Карактеристики: 
  • Сензор : Optical
  • DPI : 800-1600-2400-3200-4800-6400
  • Копчиња : 6 (Programmable)
  • Рејтинг на префрлување : 3 милиони кликнувања
  • Позадинско осветлување : RGB
  • Конектор : USB 2.0
  • Должина на кабелот : 1.5m

Препорачано

Ваши прегледи