Gejmersko Gluvce - Razer Deathadder Essential - White

Заштеди 200.00 ден.

Цена:
Намалена цена1,790.00 ден. Регуларна цена1,990.00 ден.

Опис

Гејмерско жичено глувче.

1. 4G жичан оптички гејмерски маус;
2. USB приклучок, плетен кабел;
3. Chroma светлечки бои;
4. DPI: 6400
5. Работен век на копчиња: 10 милион кликови;
6. Напон: 5V;
7. Струја: 100mA;
8. Должина на кабел: 1,8m;
9. Тежина: 96g

Препорачано

Ваши прегледи