Gejmersko Gluvce - Scorpion M513


Цена:
Намалена цена690.00 ден.

Опис

Гејмерско Глувче - Марво М513

Карактеристики:

  • DPI: 800/1600/2400/3200/4800/6400
  • Копчиња: 7
  • Век на копчиња: 5 Милиони Кликови
  • Осветлување: 7 RGB
  • Должина на кабел: 1.6m

Препорачано

Ваши прегледи