Gejmerski Zvucnici za kompjuter - Xtrike ME - SK-501


Цена:
Намалена цена990.00 ден.

Опис

Гејмерски звучници за компјутер и лаптоп - Xtrike ME - SK-501
  • Осветлување: RGB 7 Colors
  • 2.0 Стерео звук
  • Димензиипо звучник: 160*70mm
  • Должина на кабел: 1.2m
  • Тип на приклучок: УСБ (Напојување) AUX 3.5мм (аудио)

Препорачано

Ваши прегледи