Gejmerski Zvucnici za Kompjuter - Fantech Beat GS203 - RGB - White


Цена:
Намалена цена690.00 ден.

Опис

Гејмерски звучници за компјутер - Fantech Beat GS203 - бела боја

  • RGB позадинско светло во 7 бои
  • Стандарден 3.5мм (AUX) приклучок 
  • Напојување на УСБ кабел
  • Погодни за користење на лаптоп без други додатоци
  • Димензии по звучник: 90mm х 80mm х 60mm

Препорачано

Ваши прегледи