Gejmerski Slusalki - Xtrike-Me GE-109


Цена:
Намалена цена690.00 ден.

Опис

Гејмерски слушалки - Xtrike-Me GE-109

  • Компатибилни со сите видови телефони и конзоли
  • Микрофон со можност за физичко исклучување
  • Доаѓаат со торбичка за складирање

Препорачано

Ваши прегледи