Gejmerski Slusalki - Xtrike Me GH-709

Заштеди 400.00 ден.

Цена:
Намалена цена1,290.00 ден. Регуларна цена1,690.00 ден.

Опис

 • Гејмерски слушалки

  Звук: Стерео
  Фрекфенциски опсег: 20 Hz - 20 KHz
  Големина на драјвер: 50mm
  Тип на микрофон: Omnidirectional
  РГБ ЛЕД Светло: Rainbow
  Конектор: 2 x 3.5mm 
  Должина на кабел: 2.1м

Препорачано

Ваши прегледи