Gejmerski Slusalki - Fantech - Jade - MH84 - Black


Цена:
Намалена цена1,690.00 ден.

Опис

Гејмерски слушалки

  • Големина на звучник: Ф50mm
  • Фрекфенциски опсег: 20 Hz - 20 kHz
  • Чувствителност на звучникот: 100 dB ± 3 dB
  • Импеданса : 22 Ω
  • Тип на микрофон: Omnidirectional
  • Големина на микрофонот: Ф4mm * 1.5mm
  • Чувствителност на микрофонот : -42 ± 3dB
  • ЛЕД: RGB светло
  • Конектор: 3.5mm AUX jack + USB (напојување)
  • Должина на кабел: 2м

Препорачано

Ваши прегледи