Gejmerski Kontroler (Joystick) - Fantech SHOOTER GP11 - Green

Заштеди 300.00 ден.

Цена:
Намалена цена990.00 ден. Регуларна цена1,290.00 ден.

Опис

Гејмерски контролер Fantech SHOOTER GP11


Спецификации:

  • Приклучок: USB
  • Копчиња: 14
  • Вибрации: Да
  • Должина на кабел: 2М

*Компатибилен со PS3 и компјутер.

 

Препорачано

Ваши прегледи