Gejmerski Drzac za Slusalki - Fantech Tower AC3001s - RGB - White


Цена:
Намалена цена990.00 ден.

Опис

Гејмерски држач за слушалки со РГБ светло - Бела боја

Препорачано

Ваши прегледи