Gejmerska Podloga za Gluvce - Fantech MPR800s - Firefly Black LED RGB


Цена:
Намалена цена1,390.00 ден.

Опис

Гејмерска подлога за глувче со лед РГБ светло

Текстурата со висока густина на падот ја зголемува удобноста и гарантира непречено стабилно движење. 
Анти-лизгачка гумена подлога


Димензии: 800x300mm

Препорачано

Ваши прегледи