Gejmerska Podloga za Gluvce - Fantech MP64

Заштеди 140.00 ден.

Цена:
Намалена цена350.00 ден. Регуларна цена490.00 ден.

Опис

Гејмерска подлога за глувче

Текстурата со висока густина на падот ја зголемува удобноста и гарантира непречено стабилно движење. 
Анти-лизгачка гумена подлога
Димензии: 640х210мм

Препорачано

Ваши прегледи