Gejmerska Podloga za Gluvce - Fantech MP292

Заштедете 200.00 ден.

Цена:
Акциска цена290.00 ден. Стандардна цена490.00 ден.

Опис

Гејмерска подлога за глувче

Текстурата со висока густина на падот ја зголемува удобноста и гарантира непречено стабилно движење. 
Анти-лизгачка гумена подлога
Димензии: 290х250х3мм

Наши препораки

Ваши прегледи